Castello di magia e caos
Castello di magia e caos
Castello di magia e caos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Castello di magia e caos

Misterio de la sangre
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Елизабет Спенсър

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lady Bella

Lady Bella


Брой мнения : 1
Join date : 01.05.2009
Age : 27

Елизабет Спенсър Empty
ПисанеЗаглавие: Елизабет Спенсър   Елизабет Спенсър EmptyПет Май 01, 2009 3:11 am

Име - Елизабет Спенсър

Възраст:
20 години

Характер -
Елизабет е много раздразнителна.Обича хората да не й обръщат внимание.Пада си по нагативните мнения и обича да критикува хората.Някой се плашат от нея.Винаги е толкова мрачна и намръщена.Приятелите й се броят на пръсти,но дори те не са й истински.Мрази да е център на вниманието,мрази хората да я сочат или да говорят за нея.Но се случва,защото настроението й привлича внимание.Тя не обича да говори с околните,но тя и не говори тъй като скептичното й настроение към всичко отблъсква хората.

Външен вид -
Елизабет има дълга до кръста,черна коса с бретон.Той е дълъг и закрива очите й,който са прекрасно сини.Кожата й е бяла и контрастира силно с цвета на косата й.Лицето й е красиво и продълговато.Облеклото й е също толкова травмиращо колкото и настоението й.Обича да носи черно.Като цяло обича тъмните цветове,но черното й е фаворит!

История - Още при ражадането на Елизабет,майка й умира.На 10 годишна възраст тя разбира това от леля си.Баща й я е лъгал 10 години,че майка й е заминала далеч.Много разтроена от този факт,тя избягва от вкъщи на 11 годишна възраст.Отива при далечни братовчеди в Италия.Когато разбира за магическите си способност,както и за учитещето ''Замъкът на магията и хаоса'' веднага отива там.Научава за историята на замъка и той се превръща в нейн втори дом.


Снимка - Снимка
Върнете се в началото Go down
Съни
Мечка <3
Мечка



Брой мнения : 99
Join date : 07.04.2009
Age : 26

Елизабет Спенсър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елизабет Спенсър   Елизабет Спенсър EmptyПет Май 01, 2009 3:19 am

Виж, аз одобрявам, /тук аз ги одобрявам - така сме се разбрали със Злат/ но не съм админ и не мога да заключа темата.
Върнете се в началото Go down
Rena-Zlat
Психарка
Психарка
Rena-Zlat


Брой мнения : 129
Join date : 07.04.2009

Елизабет Спенсър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елизабет Спенсър   Елизабет Спенсър EmptyПет Май 01, 2009 3:21 am

и на мен ми харесва само дето тва с "красиво" ме занерви

ЗАКЛЮЧ
Върнете се в началото Go down
https://la-vida-en-el-caos.bulgarianforum.net
Sponsored content





Елизабет Спенсър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елизабет Спенсър   Елизабет Спенсър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Елизабет Спенсър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Castello di magia e caos :: Герои-
Идете на: